Lysobact Liga srednjih škola: Odigrano drugo kolo, ostvareno nekoliko zanimljivih rezultata

Danas je u ”Maloj Dvorani” Skenderije odigrano drugo kolo Lysobact Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca i djevojaka.


Foto: Dino Omerović / SCsport.ba

Danas je u ”Maloj Dvorani” Skenderije odigrano drugo kolo Lysobact Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca i djevojaka.

U konkurenciji muškaraca odigrano je nekoliko odličnih mečeva, nominalni domaćini su bili uspješniji pa su slavili u  pet utakmica, dok su gostima pripala dva duela, a jedan meč je završen neriješenim rezultatom.

TREĆA GIMNAZIJA – SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA 9:1 (Delić A. x3, Lukovac x3, Delić F. x2, Karavdić / Arslan)

TREĆA GIMNAZIJA: Egho, Abaza, A. Delić, Lukovac, Gušo, Golić, Dervić, Mizdrak, Džogaz, F. Delić, Džindo, Karavdić, Šoše, Vladić, Fejzić, Kobašević, Boudella.

SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA: Mehanović, Handžić, Gorušanović, Delić, Arslan, Berbić, Adžlan.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA – GIMNAZIJA OBALA 5:3 (Imamović x2, Cviko x2, Mehmedspahić / Hajro, Alić, Korman)

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Mahmutović, Muratović, Veladžić, Imamović, Đulović, Mehmedspahić, Cviko, Kruho, Hamzagić, Bijelonja.

GIMNAZIJA OBALA: Hajro, Malić, Kokorović, Korman, Alić, Tokača, Bibuljica, Husejinović, Crvenjak, Korkarić, Dizdarević, Musić.

SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI – SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 1:5 (Berbić / Osmanović x2, Džukić x2, Bilalić)

SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI: Sadikaj, Bulbul, Ramić, Rustempašić, Ćutahija, Muharemović, Halilović, Isanović, Hrustemović, Berbić, Ribić, Dizdarević.

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Kapetanović, Serdrević, Papraniku, Delahmet, Bilalić, Kostjerevac, Džukić, Mešić, Redžepagić, Osmanović, Drnda, Mučaj, Štekić, Pendek, Hećo.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA – SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE 6:5 (Fetahović x3, Nuhanović, Zornić x2 / Bukva x3, Rizvanović, Šašivarević)

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Bajramović, Đurđević, Nuhanović, Mulić, Šabanović, Vatrić, Mujezinović, Fetahović, Kuburović, Zornić, Pokrklić.

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Arnaut, Rizvanović K., Gasal, Mustafić, Šašivarević, Kurspahić, Mušović, Rizvanović Dž., Bukva, Fejzić, Kovač, Šetkić, Omerbegović, Dervišević, Tumbul.

GAZI HUSREF-BEGOVA MEDRESA – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 2:1 (Hasanović x2 / Sjenar)

GAZI HUSREF-BEGOVA MEDRESA: Huseinbašić, Kovačević, Čelenka, Ešpić, Solo, Ćurović, Hasanović, Hido, Mehić, Čolaković, Aletić, Fehrić, Kožljak.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: Turkušić, Vidović, Selak, Turčalo, Sjenar, Čomor, Panjeta, Titorić, Duharkić, Ligata.

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA 3:2 (Mujić, Pojata, Šehović / Podgorica, Aljić)

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Operta, Bajrović, Šahinović, Pojata, Šehović, Behmen, Mujić, Sarvan, Cernica, Kapo, Hiseni, Veselinović, Garaplija, Agić, Ahmetspahić, Mujkić.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Čišija, Sipović, Kustiria, Piknjač, Pandžić, Husejnović, ALjić, Sejdović, Muratović, Podgorica, Lukovac, Brkanić, Mulaosmanović, Džafić, Alispahić.

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 3:7 (Selimović, Tatar, Smajić / Čičkušić x2, Bradarić, Shanan, Kadrić, Zolota, Žilić)

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ: Selimović, Suljić, Habibović, Muratović, Čamdžić, Očuz, Bečić, Smajić, Tatar.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Čičkušić, Mustafić, Žilić, Shanan, Pašić, Neimarlija, Handžić, Arnautović, Zolota, Smajlović, Mujić, Skorupan, Hasečić, Konjalić, Bradarić, Dizdarević, Dervišagić, Hajdarević, Sejmenović, Đokanović, Kadrić, Kečanović, Šuvalija, Briga, Čardaković, Čeliković, Mulahmetović.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR – DRUGA GIMNAZIJA 2:2 (Đip, Zec / Nikolić x2)

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Kadrić, Đip, Zec, Duran, Kajanija, Aljović, Lukić, Grabovica, Mujezinović, Hadžić, Kadić, Omerbegović, Samardžija, Peljto.

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Alihodžić, Halilović,Džakmić, Hodžić, Borčak, Granov, Helać, Nikolić, Švrakić, Šapčanin.

DJEVOJKE

Tekstilna je u odličnom meču savladala ekipu Druge Gimnazije , da bi Građevinska slavila protiv SC Vogošće. Poljoprivredna je iznenađujuće trijumfovala protiv Prve Gimnazije, dok je Treća Gimnazija bez primljenog pogotka deklasirala Zubotehničku.

SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO USLUŽNIH DJELATNOSTI – PRVA GIMNAZIJA 1:0 (Hromo)

SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI: Dedović, Aljukić, Brajlović, Durak, Fazlić, Prašović, Brutus, Hromo.

PRVA GIMNAZIJA: Zeherović, Poturković, Džaferagić, Memija, Bizum, Huskić, Kurtović, Kožo, Elezović, Tokić.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA – TREĆA GIMNAZIJA 0:8 (Ružić x4, Mutapčić, Šukalo x3)

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Radača, Pintol, Biberović, Mangafić, Delimustafić, Frljak.

TREĆA GIMNAZIJA: Hodžić, Mutapćić, Fehrić, Dedić, Hota, Čoko, Fulurija, Šukalo, Brđanin, Ružić, Imširović, Pamuk.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 0:3 (Pediša, Lilić, Salihagić)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Hodžić D., Pačo, Čaldarević, Kišić, Osmanović, Džanko M., Džanko A., Čučuković, Hodžić L, Ahmetović.

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Borić, Lilić, Darman, Salihagić, Mulaosmanović, Čerkez, Pediša, Mustafić, Zejnilagić, Huseinčehajić, Tabaković, Topalović, Bubić, Hodžić, Prljača.

DRUGA GIMNAZIJA – SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL I DIZAJN 2:4 (Prljača x2 / Krajnić x2, Medić, Mujkić)

DRUGA GIMNAZIJA: Šabanović, Djedović, Hido, Isen, Bitevija, Prljača, Kapetanović, Hadžihalilović, Hodžić, Selimić, Pašalić.

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL I DIZAJN: Durmo, Medić, Kavazić, Sadiković, Mujkić, Krajnić, Morina, Trtić A., Trtić M., Kurtić, Lugušić.

Kompletnu fotogaleriju pogledajte ovdje.


Sviđa ti se objava? Podijeli je sa prijateljima!

Školski.ba
Školski.ba je informativno-edukativni portal namijenjen učenicima osnovnih i srednjih škola u Bosni i Hercegovini, učiteljima, nastavnicima i roditeljima.