Lysobact Liga srednjih škola: Danas u Skenderiji kompletirano četvrto kolo

Danas je u ”Maloj Dvorani” Skenderije odigrano četvrtoprvo kolo Lysobact Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca i djevojaka.


MUŠKARCI

U konkurenciji muškaraca odigrano je nekoliko odličnih mečeva, nominalni domaćini su slavili u četiri utakmice, dok su gostima pripala preostala četiri susreta.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR – PRVA GIMNAZIJA 3:5 (Lukić, Zec x2 / Nijemčević x2, Salanović x3)

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Kadrić, Đip, Zec, Duran, Kajanija, Aljović, Lukić, Grabovica, Mujezinović, Hadžić, Kadić, Omerbegović, Samardžija, Peljto, Žiga.

PRVA GIMNAZIJA: Salihić, Džanko, Tahat, Nijemčević, Vitlar, Hrapović, Avdić, Salanović, Berilo, Trakić, Ibrahimpašić.

DRUGA GIMNAZIJA – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 2:1 (Borčak, Halilović / Arnautović)

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Alihodžić, Halilović,Džakmić, Hodžić, Borčak, Granov, Helać, Nikolić, Švrakić, Šapčanin.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Čičkušić, Mustafić, Žilić, Shanan, Pašić, Neimarlija, Handžić, Arnautović, Zolota, Smajlović, Mujić, Skorupan, Hasečić, Konjalić, Bradarić, Dizdarević, Dervišagić, Hajdarević, Sejmenović, Đokanović, Kadrić, Kečanović, Šuvalija, Briga, Čardaković, Čeliković, Mulahmetović.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 3:1 (Pandža, Husejinović, Piknjač / Titorić)

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Čišija, Sipović, Kustiria, Piknjač, Pandžić, Husejnović, ALjić, Sejdović, Muratović, Podgorica, Lukovac, Brkanić, Mulaosmanović, Džafić, Alispahić.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: Turkušić, Vidović, Selak, Turčalo, Sjenar, Čomor, Panjeta, Titorić, Duharkić, Ligata.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE 3:0 (Šehović x2, Veselinović)

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Operta, Bajrović, Šahinović, Pojata, Šehović, Behmen, Mujić, Sarvan, Cernica, Kapo, Hiseni, Veselinović, Garaplija, Agić, Ahmetspahić, Mujkić, Kasapović, Tinjak.

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Delić, Karišik, Aljić, Tabak, Nuhanović, Rahić, Tabaković, Saljević, Mršo, Titorić.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ – ILIJAŠ 1:2 (Đurđević / Beganović, Šabić)

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Bajramović, Đurđević, Nuhanović, Mulić, Šabanović, Vatrić, Mujezinović, Fetahović, Kuburović, Zornić, Pokrklić.

SREDNJA ŠKOLA ”NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ”-ILIJAŠ: E. Nahić, Ed. Nahić, A. Beganović, V. Beganović, Kišić, Pušina, Šabić, Husić, Delić, Čosić, Kubat, Neretljak, Bajrić, Kadrić.

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE – SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 3:1 (Bukva x2, Fejzić / Džukić)

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Arnaut, Rizvanović K., Gasal, Mustafić, Šašivarević, Kurspahić, Mušović, Rizvanović Dž., Bukva, Fejzić, Kovač, Šetkić, Omerbegović, Dervišević, Tumbul.

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Serdrević, Papraniku, Delahmet, Bilalić, Kostjerevac, Džukić, Mešić, Redžepagić, Osmanović, Drnda, Mučaj, Štekić, Pendek, Hećo.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA – GIMNAZIJA MAARIF KOLEDŽ 1:2 (Imamović / Husić x2)

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Mahmutović, Muratović, Veladžić, Imamović, Đulović, Mehmedspahić, Cviko, Kruho, Hamzagić, Bijelonja, Topuz.

MARIF KOLEDŽ: Hodžić, Alilović, Gjuraj, Jusufović, Janjac.

GIMNAZIJA OBALA – SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA 4:8 (Hajro, Malić x2, Emić / Handžić x2, Gorušanović, Nargalić x5)

GIMNAZIJA OBALA: Hajro, Malić, Kokorović, Korman, Alić, Tokača, Bibuljica, Husejinović, Crvenjak, Korkarić, Dizdarević, Musić.

SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA: Mehanović, Handžić, Gorušanović, Delić, Arslan, Berbić, Adžlan, Abdulhamed, Nargalić.

DJEVOJKE

Druga Gimnazija i Ugostiteljska su remizirale, da bi Zubotehnička savladala Energetsku, dok je ususretu Gimnazija, Prva savladala Treću, a susret Tekstilne i Građevinske je registrovan službenim rezultatom.

DRUGA GIMNAZIJA – SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA 1:1 (Hadžihalilović / Šeho)

DRUGA GIMNAZIJA: Šabanović, Djedović, Hido, Isen, Bitevija, Prljača, Kapetanović, Hadžihalilović, Hodžić, Selimić, Pašalić.

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Memović, Dokara, Šegalo, Šeho, Krasnić, Nasić, Ramadan, Sljepčević, Brkanić, Jahja, Pilav.

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL KOŽU I DIZAJN – SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 5:0 (Službeni rezultat)

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA – SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 3:0 (Biberović x3)

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Radača, Pintol, Biberović, Mangafić, Delimustafić, Frljak.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU:Škrijelj, Memić, Hrvo, Ramić, Jukić, Solak, Salihagić, Borić.

TREĆA GIMNAZIJA – PRVA GIMNAZIJA 5:2 (Šukalo x3, Ružić, Mutapčić / Zeherović x2)

TREĆA GIMNAZIJA: Hodžić, Mutapćić, Fehrić, Dedić, Hota, Čoko, Fulurija, Šukalo, Brđanin, Ružić, Imširović, Pamuk.

PRVA GIMNAZIJA: Zeherović, Poturković, Džaferagić, Memija, Bizum, Huskić, Kurtović, Kožo, Elezović, Tukić, Konjhodžić.

Fotogaleriju možete pogledati ovdje.


Sviđa ti se objava? Podijeli je sa prijateljima!

Školski.ba
Školski.ba je informativno-edukativni portal namijenjen učenicima osnovnih i srednjih škola u Bosni i Hercegovini, učiteljima, nastavnicima i roditeljima.