Foto: Edin Memić/Scsport.ba

Organizator ovog takmičenja je Udruženje Razvoj sporta Sport Centar, dok je aplikacija KVIKO generalni pokrovitelj. Riječ je o aplikaciji za slanje i primanje novca. Pored KVIKO aplikacije kao generalnog pokrovitelja, kompanija AC Food d.o.o. je za sve učesnike obezbijedila degustaciju TOPS-a.

OŠ Isak Samokovlija – OŠ Pofalići 2:2 (Penali – 3:1) (Karkelja, Ljuta/Morina, Mujić)

OŠ Isak Samokovlija: Adnan Braković, Emin Kokanović, Gregor Cica, Edhem Kapidžić, Nino Kadić, Adin Omerbegović, Muhamed Karkelja, Faris Ljuta, Anur Tekač, Inas Sarić, Benjamin Buljubašić, Anur Hrelja, Denis Bajraktarević.

OŠ Pofalići: Ajdin Bajgorić, Belmin Hasković, Faris Gigić, Dino Morina, Vedad Krupalija, Elmin Jošanica, Asmir Zukorlić, Bilal Pačariz, Rijad Kamberović, Harun Kasapović, Armin Avdović, Haris Tarahija, Aner Mujić

Osma OŠ ”Amer Ćenanović” – OŠ Meša Selimović 2:2 (Penali – 5:4) (Mehmetspahić, Hodžić / Čaušević, Mehmedović)

Osma OŠ ”Amer Ćenanović”: Podrug Emin, Pleh Hilmo, Bajraktarević Harun, Hodžić Tarik, Mehemetspahić Abdulah, Serdarević Haris, Hodžić Ajdin.

OŠ Meša Selimović: Damir Đošović, Albin Lončar, Sabit Papić, Kemal Čaušević, Emin Vranešić, Ernad Šušić, Adi Bukić, Dževad Zarifović, Adi Topalović, Muhamed Mehmedović, Armin Karišik, Anel Šehović.

OŠ Velešićki Heroji – OŠ Isa-Beg Ishaković 0:3 (Florimx2, Jusufović)

OŠ Velešićki Heroji: Mujagić Arman, Fejzić Bakir, Šehić Aldin, Pamuk Aldin, Dizdarević Nadir, Glamoč Bakir, Bezdrob Faruk, Kadušić Davud, Hodžić Samed, Kobašević Ajdin, Čelik Edin.

OŠ Isa-Beg Ishaković: Nikšić Vehbija, Taranin Kerim, Brkić Arif, Jusufović Irfan, Teletović Aldin, Vuk Harun, Elhazli Daniel, Gjuraj Florim, Hadžiavdić Ahmed, Cope Aryan, Jusufović Farah.

OŠ Malta – OŠ Porodice Ef. Ramić 2:0 (Mostarlić, Tahirović)

OŠ Malta: Sofić Ajdin, Nogo Mahir, Grcić Džan, Mostarlić Mustafa, Eskija Dino, Kusturica Faris, Hadžibulić Amar, Merdić Anel, Tahirović Nedim, Bešić Ardijan.

OŠ Porodice Ef. Ramić: Kenan Kadrić, Safet Zahirović, Rasim Selimović, Alem Osmanović, Adin Abadžija, Aldin Vražalica, Nedim Šehović.

Nakon ovih mečeva poznati su i mečevi polufinala koji će se igrati naredne nedjelje, a nakon polufinalnih duela bit će odigran meč za treće mjesto, te finalni duel.

Polufinale:

8:30 OŠ Isak Samokovlija – OŠ Malta
9:10 Osma OŠ ”Amer Ćenanović” – OŠ Isa-Beg Ishaković

Galeriju mečeva možete pogledati OVDJE.

(Školski.ba)